Ana SayfaOyunSteam Kış İndirimi Ocak 2022'de Bitiyor

Steam Kış İndirimi Ocak 2022’de Bitiyor

Steam‘in büyük Kış İndirimini kullanmak ve sevdiğiniz oyunları indirimli olarak almak için 24 saatten az süreniz var. Steam Kış İndirimi bitiş zamanına bir göz atalım!

Steam Kış İndirimi Ocak 2022'de Bitiyor
Steam Kış İndirimi Ocak 2022’de Bitiyor

Steam, her yıl kışın gelişini ve yeni yılı çok sayıda şirketin özel tekliflerle geldiği büyük bir indirimle kutluyor. Bu yılki Kış İndirimi, çok makul bir fiyata harika oyunlar içeriyor; Deathloop, It Takes Two, The Forgotten City ve Inscryption gibi.

İndirimde birçok oyun olduğunda, hangisini alacağınızı seçmek her zaman zordur ve şimdi bu büyük indirimin bitmesine 24 saatten az bir süre kaldığına göre, zamanınız dolmadan hızlıca karar vermelisiniz.

Steam Kış İndirimi Ocak 2022’de Bitiyor

Steam Kış İndirimi, resmi olarak 5 Ocak‘ta Türkiye saatiyle 21:00’de sona erecek. En üst düzey üçlü A yayıncılarından bağımsız geliştiricilere kadar binlerce oyun şu anda önemli miktarlarda indirime girdi.

Bu nedenle, en sevdiğiniz oyun indirimdeyse, gelecekteki indirimlerde benzer bir indirim alamayabilirsiniz.

Tekken X Street Fighter Ölmedi, Serinin Patronu Alıntıların Yanlış Tercüme Edildiğini Söylüyor

Kış İndirimi‘nde Steam‘den alabileceğiniz oyunlar hakkında hiçbir fikriniz yoksa, Steam‘deki oyunlardan listeler yapılan sayfaları inceleyebilirsiniz.

Steam‘deki bir sonraki büyük indirim muhtemelen Bahar İndirimi olacak, ancak ondan önce yeni Çin yılını kutlayan başka bir indirim olabilir.

Favori oyunlarınız şu anda herhangi bir indirim almadıysa, Steam‘deki bir sonraki büyük indirime kadar beklemeniz gerekebilir.

RELATED ARTICLES

En Popüler