Ana SayfaOyunShiny Slowpoke, Pokémon GO'da Yayınlandı

Shiny Slowpoke, Pokémon GO’da Yayınlandı

Başka Generation One türünün Shiny formu Pokémon GO’da yayınlandı. Bugün Slowpoke ailesi, Niantic’in popüler mobil oyununda Kanto ışıltılı bois arkadaşlarının saflarına katılıyor. Pokémon GO‘da Shiny Slowpoke ile nasıl karşılaşabileceğiniz (birden fazla yol var!) ve onu O.G.’ye nasıl dönüştürebileceğinizi burada bulabilirsiniz.

Shiny Slowpoke, Pokémon GO'da Yayınlandı
Shiny Slowpoke, Pokémon GO’da Yayınlandı

Slowbro veya kraliyet, Slowking’in Generation Two, bölünmüş evrimi.

Shiny Slowpoke Pokémon GO’ya Geliyor

Shiny Slowpoke, Pokémon HOME entegrasyon etkinliğinin bir parçası olarak Pokémon GO‘ya geliyor. Niantic‘in resmi blogundaki tüm ayrıntıları öğrenebilirken, işte Slowpoke’un bir hafta süren etkinlik sırasında karşılaşılabileceği çeşitli yollar:

  • WILD: Slowpoke vahşi doğada ortaya çıkıyor. Silph Researchers, hem Kriketot hem de Vulpix de dahil olmak üzere son Shiny sürümlerine, sürüm etkinlikleri sırasında artırılmış bir Parlaklık oranı verildiğini doğruladığından, Parlaklık oranlarını gözlemlemek ilginç olacak.
  • RAIDS: Slowpoke Birinci Seviye baskınlarda olacak, ancak vahşi doğada aşırı derecede yetersiz kalmadıkça, bu Parlak av için en iyi yol değil. Slowpoke, hızına bir artış sağlasa bile, bu perma-boost nedeniyle yapmaya değer olan Shinx ve Klink gibi sadece Eggs / Raid türlerinin olasılıklarıyla neredeyse eşleşmeyecektir.
  • YUMURTA: Pokéstops’tan 5 km.
  • ZAMANLI ARAŞTIRMA: Etkinlik, iki Slowpoke karşılaşması sağlayan bir görev serisi sunacak.

Bu ailenin Shinies’i eğlencelidir, tabi her yerde. Pembe gövdesi daha açık pembe bir gölgeye dönüşen Slowpoke’un kendisi en zayıf olanıdır. Slowbro rekabeti, üzüm içeceği-mor renge çevirerek kazanır.

Ardından, Slowking, daha koyu pembe bir gövde ve mercan ve beyazdan koyu mavi ve beyaza uzanan fırfırında bir renk değişikliği ile ince ama etkili bir yaklaşım benimsiyor. Şimdi Slowpoke ailesi burada olduğuna göre, geriye sadece Spearow ailesi, Paras ailesi, Hitmons, Goldeen ailesi, Ditto, Snorlax ve Mew kalıyor.

Ori Serisi, Aralık’tan itibaren Nintendo Switch Mağazalarında

RELATED ARTICLES

En Popüler