Ana SayfaOyunMario Rabbids: Kingdom Battle, Devamı Nintendo Tarafından Sızdırıldı

Mario Rabbids: Kingdom Battle, Devamı Nintendo Tarafından Sızdırıldı

Mario Rabbids: Kingdom Battle – devamı Nintendo tarafından sızdırıldı. Super Mario‘ya silah vermeyi takip etmenin tek yolu, her şeyi yeniden yapmaktır. Normalde, E3 2021‘deki Ubisoft Forward sunumu sırasında bir Mario + Rabbids devam filmi duymayı bekleyebilirsiniz, ancak bir bükülme olarak, Nintendo’nun web sitesinde oyunun bir listesi sürprizi bozdu. Mario + Rabbids: Sparks of Hope, 2022‘de Nintendo Switch için planlanıyor.

Mario Rabbids: Sparks of Hope Nedir?

Listeye göre, yeni macera Mario ve arkadaşlarının kötü niyetli bir varlığı yenmek ve Spark arkadaşlarınızı kurtarmak için galaktik bir yolculuğa çıkacağını ve gizemli sırları ve zorlayıcı görevleri ortaya çıkarırken galaksideki gezegenleri keşfedeceğini vaat ediyor. Birincisi, daha fazla Rabbid Peach maskaralığı görmek heyecanlı olacaktır.

Gösteriden önce sızdırılan tanıtım görüntüleri, franchise için yeni olan rock yıldızı görünümlü bir Rabbid‘i gösteriyor. Luigi‘nin de bir yayı var gibi görünüyor!

Mario + Rabbids: Kingdom Battle Switch'in Devamı Nintendo Tarafından Sızdırıldı
Mario + Rabbids: Kingdom Battle Switch’in Devamı Nintendo Tarafından Sızdırıldı

2017 yılında Ubisoft Paris tarafından piyasaya sürülen Mario + Rabbids Kingdom Battle, kağıt üzerinde kesinlikle bu kadar iyi çalışmaması gereken bir Switch oyunuydu. Dışı aptal ve renkliyken, altında gerçekten sürükleyici bir taktik oyunu vardı.

Daha da iyisi, zekiydi ve kaynak materyalini anladı, genellikle Super Mario karakterleriyle son derece yerinde yollarla eğlendi. Örneğin Luigi, kötü şöhretli Mario Kart ölüm bakışıyla düşmanlarını yenebilir.

Mario + Rabbids Switch’teki En İyi Oyunlardan Biri

Ancak Rabbids, sadece farklı görünen bir XCOM klonu değildi. Bunun yerine Kingdom Battle, karakterlerin sıralarını atarak, düşmanların üzerine atlayarak ve borulardan geçerek ayrıntılı şekillerde genişletmelerine olanak tanıyan orijinal hareket mekaniği sunuyor.

Bu arada dünya, aşamalardan geçmeyi gerçek bir zevk haline getiren daha küçük bulmacalarla doluydu.

Shiny Slowpoke, Pokémon GO’da Yayınlandı

Kapsamlı bir meydan okuma modu ve saklanan birçok sır ile birleştiğinde, Rabbids şaşırtıcı derecede dolu bir oyundu. Ve sonra, Ubisoft, Donkey Kong gibi yeni karakterleri tanıtan DLC aracılığıyla daha da genişletti. Oyun da zorluydu – bu onu şakalar yapmaktan alıkoymadı.

Nintendo web sitesine dayanarak, bu oyun da ilk oyun gibi, ancak bu sefer dokuz karakterden oluşan bir kadroyla dalga geçiyor. Umarız Waluigi‘nin Rabbid versiyonunu falan görürüz.

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

En Popüler