Ana SayfaOyunHalo Infinite's Campaign'i Önceden Yükleyemezsiniz, Ancak Multiplayer Sahibiyseniz Daha Kısa Bir Download...

Halo Infinite’s Campaign’i Önceden Yükleyemezsiniz, Ancak Multiplayer Sahibiyseniz Daha Kısa Bir Download Olacaktır

Halo Infinite’s Campaign‘i Önceden Yükleyemezsiniz, Ancak Multiplayer Sahibiyseniz Daha Kısa Bir Download Olacaktır.

Halo Infinite's Campaign'i Önceden Yükleyemezsiniz, Ancak Multiplayer Sahibiyseniz Daha Kısa Bir Download Olacaktır
Halo Infinite’s Campaign’i Önceden Yükleyemezsiniz, Ancak Multiplayer Sahibiyseniz Daha Kısa Bir Download Olacaktır

343 Industries, hayranların Halo Infinite’s Campaign‘i bugün yayınlanmadan önce yükleyemeyeceklerini açıkladı. Duyuru, kampanyayı mümkün olan en kısa sürede incelemeyi ümit edenleri hayal kırıklığına uğratacak olsa da, stüdyo, oyunun multiplayer beta sürümünü zaten indirmiş olan oyuncuların, oyun için genel download sürelerinin önemli ölçüde azaldığını göreceklerini belirtti.

Duyuru haberi Twitter’da paylaşıldı ve Halo Support, betayı önceden yükleyen oyuncuların oyunu tam olarak yüklemek için çok daha kısa bir bekleme süresine sahip olacağını doğruladı. Hesap, download boyutlarının oyuncuların kullandığı platforma bağlı olarak değişebileceğini belirtse de, aşağıdaki tweet’te kabaca bir kılavuz bulunabilir.

Halo Infinite’s Campaign Beta Download Boyutu Gerçekten Çok Az

Kılavuzda da görülebileceği gibi, Halo Infinite‘in download boyutu, oyunu sıfırdan indirirken 50 GB kadarken multiplayer beta yüklü olanlar için yaklaşık 30 GB‘dir. Buradaki fark, Halo Infinite‘in betası olmayanlar için 26,53GB ve betaya sahip olanlar için sadece 3,97GB olan çok oyunculu modundan geliyor.

Büyük ölçüde oyunun çok oyunculu modundan kaynaklanan dosya boyutu farkına rağmen, Campaign’e katılmayı ümit eden oyuncular, oyunu tamamen indirene kadar bunu yapamayacaklar. Bu nedenle, bu noktada henüz betayı indirmediyseniz, kurulum yayına girerken zamandan tasarruf etmek için önceden indirmeye başlayabilirsiniz.

Tekken X Street Fighter Ölmedi, Serinin Patronu Alıntıların Yanlış Tercüme Edildiğini Söylüyor

İndirmenin küresel olarak 10:00 Pasifik / 13:00 Doğu / 18:00 Birleşik Krallık’ta (yarın 05:00, AEDT) açılmasıyla birlikte Campaign’in kullanıma sunulması uzun sürmez.

Halo Infinite’s Campaign, internetteki eleştirmenlerden şimdiden övgü topladı.

Campaign’in yayınlanmasının hazırlık aşamasında, raporlar, oyuncuların kampanyadaki oyunun hikaye görevlerini yeni bir kaydetme dosyasına atlamadan tekrar oynamalarına izin vermeyerek oyunun yılların geleneğini kıracak şekilde ayarlandığını ortaya çıkardı. Şu anda durum böyle olsa da, 343 o zamandan beri oyuncuların oyunun Campaign görevlerini tekrar oynamasına izin veren bir özelliğin şu anda çalışmalarda olduğunu ve lansmandan sonra bir noktada kullanıma sunulacağını onayladı.

RELATED ARTICLES

En Popüler