Ana SayfaOyunDevil May Cry 5 Special Edition - Yeni Nesil Konsollara Bir Bakış

Devil May Cry 5 Special Edition – Yeni Nesil Konsollara Bir Bakış

Capcom kısa süre önce Devil May Cry 5 Special Edition‘ın yeni nesil konsollara geleceğini duyurdu.

Endişelenmeyin, Devil May Cry 5‘i PS5 veya Xbox Series X‘te oynamak istiyorsanız, yapabilirsiniz – Özel Sürüm sayesinde. Bu, PS5 vitrininin bir parçası olarak sunuldu.

Devil May Cry 5 Special Edition - Yeni Nesil Konsollara Bir Bakış
Devil May Cry 5 Special Edition – Yeni Nesil Konsollara Bir Bakış

Öne çıkan özellik, Special Edition‘da Virgil karakterinin rolünü üstlenebilirsiniz. Diyor ki:

Sayısız hayran isteğinden motive olan Devil May Cry 5 Special Edition, oynanabilir karakter Virgil ile Sparda’nın oğulları hakkındaki destana yeni bir bakış açısı katıyor. Oyuncular kurgusal şehir Red Grave City’nin Virgil olarak yıkılışını deneyimleyebilirler.

Ek olarak, ikonik kılıcı Yamato’yu kullanan Virgil, ekstra hızlı Kanlı Saray eleme modunun tüm tehlikeli seviyelerinde sürülebilir.

Bunun dışında yeni modlar sizi bekliyor. Diğer şeylerin yanı sıra, Efsanevi Kara Şövalye Modu yeni bir meydan okuma sağlar. Burada daha fazla düşman bekleyebilirsiniz. Daha doğrusu bu modda düşman sayısı karşılaşma başına 11’e kadar çıkıyor.

Sonra turbo modu var. Burada yeteneklerinizi yüzde 20’ye kadar artırılmış oyun hızı ile kanıtlamanız gerekiyor.

Ve işte böyle… Bu arada, tüm Virgil içeriği PlayStation 4, Xbox One X dahil Xbox One cihaz ailesi ve PC (Steam üzerinden) için ayrı ayrı sunulacak.

Devil May Cry 5 Special Edition Çıkış Tarihi

Devil May Cry 5 Special Edition, Sony konsolunun piyasaya sürülmesi için Xbox Series X / S ve Playstation 5 için dijital bir sürüm olarak 10 Kasım 2020‘de piyasaya sürülecek.

Ori Serisi, Aralık’tan itibaren Nintendo Switch Mağazalarında

RELATED ARTICLES

En Popüler