Ana SayfaOyunA Plague Tale: Innocence Şimdi Epic Games Store'da Ücretsiz!

A Plague Tale: Innocence Şimdi Epic Games Store’da Ücretsiz!

A Plague Tale: Innocence Şimdi Epic Games Store‘da Ücretsiz! Şu andan itibaren 12 Ağustos‘a kadar oyuncular Epic Games Store‘dan aksiyon-macera A Plague Tale: Innocence‘ı ücretsiz olarak talep edebilirler.

A Plague Tale: Innocence Şimdi Epic Games Store'da Ücretsiz!
A Plague Tale: Innocence Şimdi Epic Games Store’da Ücretsiz!

Asobo Studio tarafından geliştirilen ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanan oyun, tarihin en karanlık saatlerinde yürek burkan bir yolculukta genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo‘nun korkunç hikayesini takip ediyor.

Engizisyon askerleri tarafından avlanan ve durdurulamaz fare sürüleriyle çevrili olan bu ikili, birbirlerini tanıyacak ve güveneceklerdir.

1349. Veba, Fransa Krallığı’nı kasıp kavuruyor. Amicia ve küçük kardeşi Hugo, hastalığın harap ettiği köylerde Engizisyon tarafından takip ediliyor. Yolda, diğer çocuklarla güçlerini birleştirmeleri ve ateş ve ışık kullanarak fare sürülerinden kaçmaları gerekecek.

Sadece kaderlerini birbirine bağlayan bağın yardımıyla hayatta kalma mücadelelerinde anlatılmamış dehşetlerle karşılaşacaklar. Maceraları başlarken… masumiyet dönemi sona erer.

A Plague Tale: Requiem

Ayrıca ekip, Innocence’ın devamı olan A Plague Tale: Requiem‘i ortaya çıkarmak için E3 2021’de hazır bulundu. Hugo ve Amicia‘yı yeni destansı bir macerada takip edin!

Hugo ve Amicia‘nın karanlık, vebalı bir orta çağ dünyasında hayatta kalma mücadelesinin yürek parçalayan hikayesi, 2022‘de Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC‘de devam edecek. Oyun, Xbox Game Pass for Consoles ve PC‘de piyasaya çıktığında sunulacak.

Oyun, Nintendo‘nun Cloud Streaming teknolojisi kullanılarak Nintendo Switch‘te de yayınlanacak.

RELATED ARTICLES

En Popüler